Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Пропозиції щодо присвоєння наступних назв 7 новоутвореним вулицям
Середа, 18 вересня 2019 12:00

Пропозиції щодо присвоєння наступних назв 7 новоутвореним вулицям

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Як ми уже інформували, 13 серпня 2019 року відбулося засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам`ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітет Мукачівської міської ради.

Присутні розглянули службову записку начальника управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради .Будніка В.Ю. щодо присвоєння назв новоствореним вулицям в кварталі житлової забудови на території міста Мукачева в районі вул.Бартока Бейли,23А (Детальним планом території визначено 3 вулиці) та кварталі присадибної житлової забудови на території міста Мукачева в районі вул.Монастирська (Детальним планом території визначено 4 вулиці) і постановили винести на громадське обговорення пропозиції щодо присвоєння наступних назв 7 новоутвореним вулицям міста з подальшим затвердженням їх на сесії Мукачівської міської ради, зокрема:

1. Ганчева Федіра (1900-1983), у 20-х роках переселився з Болгарії у Мукачево. Відомий овочівник, керівник колективного господарства ім..Димитрова. За вирощування високих врожаїв сільськогосподарських культур у 1949 році йому присвоєно звання Героя соціалістичної праці.

2. Долинського Василя (1902-1971), відомого виноградаря, народився в Росвигові. Після возз`єднання Закарпаття працював ланковим, бригадиром колективного господарства імені Димитрова.. За високі врожаї винограду йому у 1949 році було присвоєно звання Героя соціалістичної праці.

3. Пенчева Пенчо, відомого овочівника (1907-1963) – у 20-х роках 20 століття переселився у Мукачево з Болгарії. Працював ланковим, бригадиром по вирощуванню овочів і кукурудзи. Один із перших закарпатців, якому присвоєно високе звання Героя соціалістичної праці.

4. Когана Івана (1905-1984), громадський діяч. Працював на профспілковій та господарській роботі. Багато років очолював промислову артіль ім..Крупскої, обирався депутатом міської ради.

5. Дуфинця Василя, головного годинникаря Мукачівської ратуші, який з 1950 по 2016 рік опікувався «головним» годинником міста.

6. Рудловчак Олени (1919р. у с.Ракошино Мукачівського району -2007р. м.Прага. Чехія), навчалася в Мукачівській гімназії, отримала диплом Мукачівської учительської семінарії – у подальшому видатний педагог, вчений-карпатознавець, етнограф, фольклорист, журналіст, Почесний доктор Ужгородського національного університету.

7. Голіша Івана, відомого педагога, колишнього директора Мукачівських ЗОШ І-ІІІст. Ім. Т.Шевченка та ЗОШ №11 (остання була збудована за часів його керівництва). Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, у 1991 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений учитель України».

Також було прийнято рішення про винесення на громадське обговорення питання щодо перейменування парку «Перемоги» на «Центральний», враховуючи те, що оновленому та реконструйованому парку відпочинку, його функціональному призначенню та розташуванню найбільше відповідає саме назва- «Центральний».

На громадське обговорення пропонується винести питання про присвоєння оновленому парку по вул.Валенберга Рауля імені – «Молодіжний».

З метою забезпечення врахування громадської думки з вищевказаних питань видано розпорядженням Мукачівського міського голови «Про проведення громадського обговорення» №313 від 22.08.2019 року.

Просимо активніше долучатися до процесу обговорення, а свої пропозиції та зауваження у письмовій формі надсилати в управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету мукачівської міської ради, пл.Духновича Олексндра, 2 та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 23 вересня 2019 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов`язково повинні містити прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка ї подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 256 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація