Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці ім. О.Духновича відзначили День молоді
П'ятниця, 22 червня 2018 16:32

У Мукачівській міській бібліотеці ім. О.Духновича відзначили День молоді

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

По-молодіжному розважально і пізнавально пройшла у міській бібліотеці ім. О.Духновича зустріч молодого покоління Мукачева з з нагоди святкування Дня молоді. Вже декілька років поспіль бібліотечна акція “Приходь сам-та приводь з собою друзів” збирає справжню “Феєрію друзів” - амбітних, енергійних юнаків і дівчат з бажанням самостверджуватися, яких об'єднує любов до мистецтва, літератури, пропаганда здорового способу життя.

Розмову-спілкування розпочав молодий талановитий мукачівський письменник - Ілля Василишин, презентувавши свою книгу “Ера”: “Отож, друзі, уявіть собі 2307 рік. Демократію замінила диктатура. “Людство, виснажене численними війнами, тепер потерпає ще й від корпорації “Титан”, яка отримала "під шумок" усю владу. Усіх незгодних з режимом відправляють на Місяць, вороття з якого немає”... Сюжет книги викликав жваве обговорення в залі, молодому автору задавали чимало питань.

Продовженням розмови став виступ Володимира Ороса, надзвичайно талановитого учня-випускника Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона, стипендіата Мукачівської міської ради, багаторазового переможця міжнародних музичних конкурсів, лауреата І премії на Міжнародному конкурсі акордеоністів в місті Ланчіано (Італія). Його гра на акордеоні викликала щире захоплення серед молодих людей та бурхливі аплодисменти. Володимир розповів, що у майбутньому мріє своє життя обов'язково пов’язати з музикою.

Родзинкою свята став виступ наймолодшого учасника заходу - Андрія Поповича, учня 7 класу народного відділу Мукачівської дитячої школи мистецтв №2, лауреата ІІІ премії обласного конкурсу індивідуальних виконавців, І премії міського конкурсу виконавської майстерності учнів відділу народних інструментів “Візерунки Срібної землі”. Який теж в майбутньому бачить себе музикантом, як його старший брат та дідусь – талановитий педагог.

“За себе треба боротися любов’ю” - таке життєве кредо ще одного учасника заходу Віталія Горвата, який виріс в дитячому будинку без батьківської ласки та турботи, але в свої молоді роки досяг чимало. За плечима випуск книги “Філософія жіночої краси”, участь в різноманітних конкурсах , меценатство, улюблена робота, і безліч планів, які прагне обов'язково реалізувати

Яцик Іван, студент Мукачівського аграрного коледжу прочитав власного вірша “Війна”. На запитання “Що спонукало його писати, саме в такому молодому віці на патріотичну тематику та тему війни на Сході?”, відповів “Щоб підтримати наших бійців, і щоб вони знали, що вони герої”. 

У вітальному слові до всіх учасників свята, Любов Долинська - заступник директора з виховної роботи Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, наголосила, що юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. У нас є молодь, якою можемо пишатися. І ми, дорослі, маємо допомогти кожній молодій людині зайняти активну життєву позицію, повірити у себе, досягти успіху.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 188 разів

ГАЛЕРЕЯ