Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Ювілейне концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочалося в Києві
Вівторок, 13 листопада 2018 17:35

Ювілейне концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочалося в Києві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З нагоди 35-річчя заснування хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи розпочав цикл ювілейних концертних програм зі столиці України.
Концерти хору вже відбулися в Національній академії мистецтв України (10 листопада) та Патріаршому соборі Воскресіння Христового (11 листопада). 9 листопада хор виступив у Національному теле-радіо проекті "Я - Віртуоз" у Великій концертній студії українського радіо.

З ювілеєм колектив вітав голова Національної всеукраїнської музичної спілки, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, академік, професор Євген Савчук, а також колеги і численні прихильники хорового мистецтва.

Наступні концерти ювілейного турне хору відбудуться 14 листопада о 19.00 год. у Львівському органному залі, 20 листопада о 18.30 у Закарпатській обласній філармонії та 25 листопада о 17.00 год. заключний ювілейний концерт в Мукачеві, у Християнському культурному центрі.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 125 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація