Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У міській бібліотеці для дітей демонструють найкращі новорічні та різдвяні фільми
Четвер, 18 січня 2018 09:47

У міській бібліотеці для дітей демонструють найкращі новорічні та різдвяні фільми

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Бібліотекарі міської бібліотеки для дітей щосуботи продовжують знайомство своїх читачів з кращими фільмами про Новий рік та Різдво. Так, 13 січня, перед Старим Новим Роком, до уваги маленьких читачів було представлено фільм «У пошуках Санта Лапуса».

Дії фільму розгортаються напередодні Різдва. Якось раз Санта Клаус отримує в подарунок біле іграшкове цуценя. Різдвяна Чарівна Бурулька перетворює іграшку в живого вихованця, і ось, напередодні чергового свята, Санта разом зі своїм новим другом, якого назвали Лапусом, відправляється в Нью-Йорк. Однак, там відбувається непередбачене, і вони втрачають один одного. Тепер Лапусу належить відшукати Санту, і тим самим врятувати Різдво…

Цікавий фільм, компанія однолітків і, як у справжньому кінотеатрі, попкорн та кока-кола забезпечили всім присутнім хороший настрій на весь тиждень.

А тих, хто ще не відвідав бібліотеку в період зимових свят, запрошуємо приємно та корисно провести свій час у наступну суботу 20 січня о 14.00 год.

Не пропустіть, цього разу на вас чекатимуть захоплюючі та романтичні пригоди Попелюшки.

Прочитано 215 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних