Версія для друку
Четвер, 08 лютого 2018 14:45

У Мукачеві триває прийом заявок на здобуття міської літературної премії ім. Ю. Мейгеша

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 1 лютого по 1 березня 2018 року проходить прийом заявок на здобуття Мукачівської щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша.

Премія, загальна сума якої складає 5 000 (п’ять тисяч) гривень, встановлена з метою підтримки місцевих майстрів пера та присуджується авторам найкращих творів (поезія, проза, драматургія, дитяча література, критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Висувати кандидатів на здобуття Премії мають право: трудові колективи, творчі спілки, громадські організації та об'єднання, видавництва, редакції газет та журналів. На здобуття Премії висуваються твори, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років і стали відомими громадськості не пізніше як за два місяці до подання. При висуванні твору вказується його творець (автор), колектив творців (авторів) у складі не більше трьох осіб. До колективу авторів, не допускається включення осіб, які не є творцями цього твору.

На здобуття Премії подаються матеріали з відображенням основних досягнень претендентів, конкурсні роботи у завершеному вигляді (відповідно до п. 4 Положення) до відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради терміном до 1 березня 2018 року за адресою: 89600, місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2, каб. № 54.

До 15 березня через місцеві засоби масової інформації комісія по присудженню премії проінформує громадськість про кандидатури претендентів на здобуття премії та термін обговорення.

Детально з Положенням про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, затвердженим рішенням 32 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30 жовтня 2017 року № 806 «Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша – українського письменника, почесного громадянина м. Мукачева (нова редакція)», можна ознайомитись на сайті Мукачівської міської ради за посиланням:

https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/2015-12-11-15-28-22/polozhennya-pro-shchorichnu-misku-literaturnu-premiyu-imeni-yuriya-mejgesha

Прочитано 368 разів
Відділ культури

Останні з Відділ культури