Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівський драматичний театр готує подарунок усім закоханим у День святого Валентина
П'ятниця, 16 лютого 2018 15:41

Мукачівський драматичний театр готує подарунок усім закоханим у День святого Валентина

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

         У День усіх закоханих міський театр запросив на виставу-водевіль “По-модньому” та підготував для глядачів чимало подарунків

14 лютого, у день найромантичнішого свята року, Мукачівський драматичний театр підготував гарний сюрприз закоханим парам - один квиток на двох! А ще на всіх, хто цього вечора завітав до театру очікували солодкі призи, тематичні фотозони, валентинки та розіграші квитків на подальші вистави.

На сцені цього вечора глядачам представили повну пристрастей, інтриг, курйозів і жартів виставу-водевіль “По-модньому” за п’єсою Михайла Старицького.

Варто зазначити, що актора, провідного майстра сцени Петра Коваленка, який у виставі “По-модньому” зіграв головну роль багатого, але простого козака Вареника, який за всяку ціну хоче потрапити в дворянство і заради цього все в родині перебудовує «по-модньому», колектив театру номінував на здобуття Мукачівської міської премії ім. О.Духновича 2018 року у номінації “Театральне мистецтво”. Тож мукачівці мали чудову нагоду оцінити талант та майстерну гру провідного майстра сцени.

По закінченні вистави відбувся розіграші квитків на двох. П'ятеро щасливих переможців з валентинками, на яких були зазначені цифри від 1 до 5, отримали чудову нагоду відвідати безкоштовно відповідну кількість наступних вистав.

І щира подяка спонсорам цього дня, які створили відвідувачам відчуття справжнього свята — ресторану “Червона гора” за солодкі призи та магазину канцтоварів “Любимий” за тематичне оформлення і валентинки.

 

Прочитано 203 разів

ГАЛЕРЕЯ