Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Проведення семінару «Автономізація закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Перспективи та виклики» у м. Мукачево
Середа, 11 вересня 2019 09:36

Проведення семінару «Автономізація закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Перспективи та виклики» у м. Мукачево

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Вчора, 10 вересня у тренінговому центрі МЦ «Сім’я» (м. Мукачево, вул. Стуса,3), відбувся семінар на тему: «Автономізація закладів охорони здоров’я вторинного рівня. Перспективи та виклики». У роботі семінару взяли участь керівники структурних підрозділів, профільні спеціалісти, директори/головні лікарі закладів охорони здоров’я вторинного рівня та інші зацікавлені особи.

Вели семінар Павло Рябоконь, радник з питань муніципальних послуг Закарпатського ВП ЦРМС та Євген Мешко, регіональний координатор впровадження реформи охорони здоров’я Програми «U-LEAD з Європою», директор МЦ «Сім’я». На заході були обговорені питання щодо практичних аспектів процесу автономізації закладів охорони здоров’я вторинного рівня, підключення закладів ОЗ до системи e-Health, співпраці з НСЗУ та пакету платних послуг для вторинної ланки. Також в рамках інфосесії учасники отримали консультації у відповідних галузях знань.

Відділ охорони здоров`я

 

Прочитано 120 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація