Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ охорони здоров'я/Пріоритети - охорона здоров'я і соціальне забезпечення
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 421

Субота, 21 листопада 2015 16:15

Пріоритети - охорона здоров'я і соціальне забезпечення

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зрештою, пріоритетів у нової міської влади вагон і маленький візочок. Язик не повернеться сказати, що попередня влада недопрацьовувала, але постійна відсутність необхідних коштів, до того ж блокування зароблених містом грошей не дозволяли повноцінно втілювати в життя програм розвитку міста. Нинішнього року місто заробляє вже достатньо грошей, щоб з оптимізмом дивитись в майбутнє, будувати серйозні плани. І одним із пріоритетів новий міський голова Андрій Балога визначив охорону здоров’я і соціальне забезпечення населення.

Минулого вівторка він представив начальника новоствореного відділу охорони здоров’я міськвиконкому Любов Мандзич, яка переїхала в Мукачево з Перечина, та начальника управління праці та соціального захисту населення, добре відому нам регіонального власкора Національної телестудії «1+1», а останнім часом відомого в краї волонтера Наталію Зотову.

Міський голова відзначив, що в Мукачівській районній лікарні накопичились проблеми, зокрема, в пологовому відділенні, коли рожениці змушені платити лікарям хабарі. Такого не повинно бути. Відтепер місто буде повністю забезпечувати онкохворих та людей з іншими важкими захворюваннями необхідними медикаментами. Навіть більше, допомагатимуть тим, хто має пройти курс лікування за межами області і навіть за кордоном.

Про свої перші кроки на новій посаді розповіли новопризначені керівники підрозділів. Так, Любов Мандзич говорила, зокрема, про новостворену соціальну аптеку. Ліки будуть закуповувати прямо від виробнича оминаючи посередників, рентабельність буде встановлена на найменшому рівні. Андрій Балога зауважив, що на перших порах будуть обслуговувати незахищені категорії населення, а згодом, можливо, і всіх мукачівців. Це нікуди не годиться, коли на відстані 100 метрів розташовані до десяти аптек і у всіх ціни на одні і тіж ліки зовсім різні. З відкриттям соціальної аптеки заробітчани на здоров’ї людей будуть змушені й самі знизити ціни в своїх аптеках.

У своєму виступі Наталія Зотова відзначила, що в самому управлінні буде скорочено чимало зайвих людей, залишаться тільки фахові з серцем і душею. Першими кроками було створення автоматичної програми нарахування субсидій, особистої картки пацієнта. Вона також зустрілася з дільничними міліціонерами і побачила, що більшість із них не знають хто і за що відповідає. Одним словом, роботи по зав’язку. До честі нового керівництва названих служб, воно до неї готове.

Микола Рішко,

газета "Мукачівська Ратуша"

Прочитано 17560 разів

ГАЛЕРЕЯ