Ви тутМіська влада/Виконавчий комітет

Виконавчий комітет

1. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №308)

2. Про надання дітям статусу. (Рішення №309)

3.Про визначення місця проживання та реєстрації дітей. (Рішення 310)

4. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №311)

5. Про надання дозволу на укладення договору житлового найму та взяття на квартирний облік. (Рішення №312)

6. Про приватизацію квартир /будинків/ та видачу свідоцтв про право власності.(Рішення №313)

7. Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами. (Рішення №314)

8. Про тимчасове припинення видачі Дозволів на проведення земляних робіт на території міста Мукачево. (Рішення №315)

9. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева.

(Рішення №316)

10. Про поштові адреси. (Рішення №317)

11. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №318)

12. Про надання дозволу на встановлення інформаційно-вказівних знаків по вул. Берегівська-бічна. (Рішення №319)

 

1. Про розгляд скарги на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради. (Рішення №304)

2. Про внесення доповнень в рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 11.12.2019 року №358 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2019 рік». (Рішення №305)

3. Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади». (Рішення №306)

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету від 06 листопада 2019 р.

1. Про затвердження складу тендерного комітету виконавчого комітету Мукачівської міської ради.  (Рішення №307)

 1. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №297)
 2. Про надання дітям статусу. (Рішення №298)
 3. Про затвердження додаткового фінансування грошової компенсації стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. (Рішення №299)
 4. Про надання дозволу на укладення договорів житлового найму. (Рішення №300)
 5. Про затвердження містобудівної документації детального плану території по вул.Ужгородська,165А в місті Мукачево. (Рішення №301)
 6. Про погодження проекту благоустрою. (Рішення №302)
 7. Про поштові адреси. (Рішення №303)

 

 1. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року (Рішення №272)
 2. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №273)
 3. Про надання дитині статусу. (Рішення №274)
 4. Про визначення способу участі батьків у вихованні дітей. (Рішення №275)
 5. Про визначення місця проживання та реєстрації дитини. (Рішення №276)
 6. Про надання матеріальної допомоги. (Рішення №277)
 7. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева» на 2020 рік. (Рішення №278)
 8. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева. (Рішення №279)
 9. Про поштові адреси. (Рішення №280)
 10. Про затвердження містобудівної документації коригування детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул.Монастирської міста Мукачева. (Рішення №281)
 11. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 26.06.2018 №185 «Про створення Комісії з розгляду питань, пов’язаних з видачею технічних умов на приєднання до інженерних мереж, затвердження її складу та затвердження Положення про комісію з розгляду питань, пов’язаних з видачею технічних умов на приєднання до інженерних мереж». (Рішення №282)
 12. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №283)
 1.  Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. (Рішення №284)
 2.  Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №285)
 3.  Про надання дитині статусу. (Рішення №286)

 4.  Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Мукачівська центральна районна лікарня». (Рішення №287)Комунального некомерційного підприємства "Мукачівська центральна районна лікарня». (Рішення №287)

 5.  Про надання дозволу на укладення договору житлового найму, взяття на квартирний облік та зняття з квартирного обліку. (Рішення №288)

 6.  Про приватизацію квартир /будинків/ та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення №289)
 7.  Про зміну балансоутримувача майна. (Рішення №290)

 8.  Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та літнього майданчику. (Рішення №291)

 9. Про затвердження нового складу архітектурно-містобудівної ради при управлінні комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради. (Рішення №292)

 10. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева. (Рішення №293)

 11. Про переведення садового будинку у житловий будинок. (Рішення №294)

 12. Про поштові адреси. (Рішення №295)

 13. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №296)

 

 

 

1. Про затвердження мережі та штатних розписів адміністративно-господарського, педагогічного, обслуговуючого персоналу навчальних закладів та структурних підрозділів управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради на 2019 – 2020 навчальний рік.(Рішення №260)

2. Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів. (Рішення №261)

3. Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. (Рішення №262)

4. Про надання статусу дитини-сироти. (Рішення №263)

5. Про влаштування дітей. (Рішення №264)

6. Про визначення місця проживання та реєстрації дитини. (Рішення №265)

7. Про затвердження вартості квитків для перегляду вистав комунального закладу “Мукачівський драматичний театр” (нова редакція). (Рішення №266)

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 28.05.2019 року № 146 «Про затвердження вартості надання платних медичних послуг, що надаються КНП «Мукачівською ЦРЛ”. (Рішення №267)

9. Про приватизацію квартир /будинків/ та видачу свідоцтв про право власності. (Рішення №268)

10. Про укладання договорів про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачева. (Рішення №269)

11. Про розпорядження, прийняті Мукачівським міським головою між засіданнями виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (Рішення №270)

 

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету від 30 вересня 2019 р.

1. Про затвердження протоколу засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

 

Сторінка 1 із 27

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація