Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/До уваги громадян, які були вимушені переселитися із зони бойових дій в інші регіони
Четвер, 20 вересня 2018 17:15

До уваги громадян, які були вимушені переселитися із зони бойових дій в інші регіони

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Внутрішньо переміщеною особою (далі - ВПО), згідно ст.1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» від 20.10.2014 року, визнається громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини.

Для набуття правового статусу ВПО даним особам необхідно звернутися до регіонального Управління праці та соціального захисту населення за фактичним місцем проживання. Про набуття статусу ВПО свідчить довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (в народі – « довідка переселенця»).

На сьогоднішній день, дані довідки діють безстроково (видані після 13.01.2016 року включно) та не потребують проставлення штампа про реєстрацію місця перебування в Центрі надання адміністративних послуг.

Переміщена особа, яка перебуває на обліку, має право на всі соціальні виплати, передбачені законодавством для громадян України, а також на спеціальні соціальні виплати, встановлені для переселенців, зокрема щомісячну адресну допомогу. Для отримання вичерпної інформації про весь перелік соціальних гарантій для даної категорії населення рекомендуємо ознайомитися із текстом Закону України « Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Центр надання адміністративних послуг м.Мукачево

Прочитано 489 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація