Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/В центрі надання адміністративних послуг набирає популярності такий вид допомоги, як “муніципальна няня”
Вівторок, 13 серпня 2019 10:46

В центрі надання адміністративних послуг набирає популярності такий вид допомоги, як “муніципальна няня”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Починаючи з 1 січня 2019 року вступила в дію постанова про відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”. Послуга надається для підтримки батьків для забезпечення догляду за дитиною до трьох років.

Відшкодування вартості послуги “муніципальна няня” є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків.

Сума залежить тільки від розміру прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років. Станом на 1 січня 2019 року сума відшкодування становить 1 626 гривень.

Допомога здійснюється додатково до щомісячних виплат на дитину, яку жінка законно отримуватиме впродовж трьох років декретної відпустки. Ця компенсація виплачуватиметься управлінням соціального захисту населення наприкінці кожного місяця й автоматично переглядатиметься щороку відповідно до прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

Головна мета – це підтримка українських сімей, в яких народжуються діти. Кошти на послуги няні виплачують незалежно від того, чи виходить мама на роботу, чи залишається у декретній відпустці.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 141 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ