Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/В Центрі надання адміністративних послуг можна подати документи на отримання матеріальної допомоги
Вівторок, 13 березня 2018 21:00

В Центрі надання адміністративних послуг можна подати документи на отримання матеріальної допомоги

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Зокрема матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм або одному з членів їхньої сім’ї на праві приватної власності, за умови, якщо житло потребує поточного ремонту, але матеріальний стан сім’ї заявника не дозволяє здійснити його за власний кошт .

Сума допомоги становить до 10 000 грн., але слід звернути увагу, що на орендовані приміщення та кімнати в гуртожитках дана допомога не надається.

Для отримання даної допомоги заявник подає чіткий перелік документів, які приймає адміністратор відповідно до інформаційної картки, саме:

1. заяву на отримання допомоги;

2. копія відповідного посвідчення

3. реквізити банківського рахунку або Картки мукачівця

Подання заяви та документів на отримання даної адміністративної послуги займає 5 хв.

Дані документи після реєстрації передаються до управління соціального захисту міськвиконкому. Після обробки документів та перевірки соціальними інспекторами, комісійно приймається рішення, яке виноситься на розгляд міському голові.

Строк надання адміністративної послуги становить 45 календарних днів з дня її реєстрації.

Прочитано 643 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ