Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Центр надання адміністративних послуг/Звіт роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період 01.11.2017 року по 31.03.2018 року
Четвер, 05 квітня 2018 12:41

Звіт роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період 01.11.2017 року по 31.03.2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Протягом звітного періоду ЦНАП звернулося понад 18180 відвідувачів, а це понад 3 тисяч відвідувачів щомісяця. Для порівняння, за аналогічний період 2016 року до ЦНАП звернулося 5449 відвідувачів (780 звернень щомісяця), тобто кількість звернень зросла у 3,5 разів.

Загальна кількість адміністративних послуг збільшено до 205 вида за рахунок послуг соціального характеру (житлові субсидії, державні допомоги, довідка про ВПО тощо . Дані послуги надаються відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги». На кожну послугу розроблено та затверджено інформаційні, технологічні картки.

За період з 01 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців було проведено 1459 реєстраційних дій, та надано 1730 консультацій у сфері реєстрації бізнесу.

Протягом звітного періоду державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради загалом було прийнято 2189 заяв про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, що в середньому в розрізі місячного навантаження склало 440 заяв на місяць.

Із загальної кількості поданих заяв найбільш питому вагу склали заяви про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно – 1103 заяви, що складає більше 50 % від всіх поданих для проведення державної реєстрації речових прав на нерухомість заяв. Наступним за кількісними показниками типом заяв йдуть заяви про державну реєстрацію іншого речового права на нерухоме майно (право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування та право оренди (суборенди) земельної ділянки; право користування (найму, оренди) будівлею або іншою капітальною спорудою (їх окремою частиною), що виникає на підставі договору найму (оренди) будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини), укладеного на строк не менш як три роки; іпотека; право довірчої власності тощо) – 731 заяв, серед яких найбільшу частину склали заяви про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки. Також близько 10% від поданих заяв склали заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 203 заяви.

За звітний період найбільша кількість адміністративних послуг надано по реєстрації/зняттю реєстрації місця проживання особи- 4060 осіб:

- реєстрація місця проживання особи - 2583;

- зняття з реєстрації особи — 1477

Адміністраторами ЦНАПу під час прийому заяв, встановлено 159 адмін.порушень згідно ст.197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме адміністративні правопорушення за проживання без реєстрації місця проживання, порушення термінів реєстрації місця проживання:

- постанов попередження — 151;

- протоколів — 78

Надіслано 352 повідомлень про зняття з реєстрації місця проживання.

Надано 927 особам видані довідки про реєстрацію місця проживання, про реєстрацію громадян за даною адресою на момент смерті одного із них. Загальна кількість наданих адміністративних послуг МВК становить 5108 послуг.

З 01.11.2017 року по 31.03.2018 року ЦНАП отримав та надав відповіді на 1354 запити від органів державної влади щодо доступу до персональних даних відповідно до ст.16 Закону України “Про захист персональних даних” .

За період з 1 листопада 2017 року по 31 березня  2018 року отримано 2351 заяв та скарг.

Письмово надійшло 2181 заяв, ще 170 мешканців прийняті на особистих прийомах міським головою та заступниками.

На Урядову та обласну гарячу лінію звернулось 75 заявників. Більшість звернень на гарячу лінію були по комунальним та соціальним питанням. За категоріями та соціальним станом населення, протягом даного періоду, надійшли звернення від військовослужбовців та учасників бойових дій-178, учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни - 13, пенсіонерів -563 з них інвалідів 1 групи-94, 2 групи-223, 3 групи-52.

За результатами розгляду звернень громадян:

- вирішено позитивно- 347;

- відмовлено у задоволенні-183;

- надано роз’яснення-1642;

- перебувають на контролі-179.

Найчастіше мешканці міста звертаються до Мукачівського міськвиконкому по питаннях, житлово-комунального господарства а саме; ремонту покрівель, під’їздів, ліфтів, благоустрію прилеглої території, ремонту доріг та тротуарів, землекористування та будівництва. Відповідно до затверджених графіків ведеться прийом міського голови та його заступників.

Актуальними в роботі ЦНАП залишаються онлайн консультації, за допомогою яких кожен бажаючий може задати запитання адміністратору чи державному реєстратору і йому без відвідування Центру, буде надана фахова консультація, яка є важливою складовою для отримання адміністративних послуг.

Велика увага у ЦНАПі приділяється підвищенню рівня професіоналізму, обізнаності адміністраторів і державних реєстраторів щодо надання адміністративних послуг.

Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево

Прочитано 175 разів
Центр надання адміністративних послуг

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГАЛЕРЕЯ