Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево."
Понеділок, 13 лютого 2017 16:06

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево."

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Звертаємо увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта розміщено в газеті «Мукачево», а проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження розміщено в мережі Інтернет на сторінці www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ регуляторна діяльність. Проекти регуляторних актів та АРВ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника управління комунальної власності Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою

Адреса розробника: пл. Духновича, 2, управління комунальної власності, в.о. начальника Максимов С.О., каб. №15-16 тел. 2-25-22, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 403 разів
Відділ комунальної власності

Контакти:

Тел.: +38 (03131) 2-25-22, 2-31-34

facebook

e-mail: ukv.ratusha@gmail.com

Адреса:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл.Духновича, 2, каб. 15-16.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація