Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево."
П'ятниця, 17 березня 2017 18:01

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево."

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб на оприлюднення проекту регуляторного акту Мукачівської міської ради: "Про встановлення на 2017 рік мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.", який визначає методику розрахунку мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб. Інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта, проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження розміщено в мережі Інтернет на офіційній сторінці Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ регуляторна діяльність. Проекти регуляторних актів та АРВ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: Управління архітектури та комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування. Зауваження та пропозиції приймаються Мукачівською міською радою у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича, 2, Управління архітектури та комунальної власності виконавчого комітету Мукачівської міської ради; каб. №70, тел:. 2-25-22, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 659 разів
Відділ комунальної власності

Контакти:

Тел.: +38 (03131) 2-25-22, 2-31-34

facebook

e-mail: ukv.ratusha@gmail.com

Адреса:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл.Духновича, 2, каб. 15-16.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація