Ви тутСоціальна політика/Перелік послуг/Соціальне відділення вдома/Діяльність Відділення соціальної допомоги вдома УПСЗН виконавчого комітету Мукачівської міської ради за третій квартал 2019р.

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 02 жовтня 2019 11:58

Діяльність Відділення соціальної допомоги вдома УПСЗН виконавчого комітету Мукачівської міської ради за третій квартал 2019р.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Основним в діяльності Відділення соціальної допомоги вдома УПСЗН виконавчого комітету Мукачівської міської ради є виявлення одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів, які потребують сторонньої допомоги та надання їм соціальних послуг у відповідності до Державного стандарту догляду вдома за місцем проживання.

За звітній період працівниками Відділення соціальної допомоги вдома проведено 34 обстежень по виявленню одиноких непрацездатних громадян м. Мукачева. За три місяці поточного року Відділенням соціальної допомоги вдома обслужено 138 пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, а саме по категоріям:

- одиноких громадян похилого віку - 100 осіб;

- особи із інвалідністю

всіх категорій: - 37 осіб;

- 1 групи - 10 осіб;

- 2 групи - 23 осіб;

- 3 групи - 4 осіб;

- ветерани війни - 12 осіб;

- інваліди війни - 1 особа;

- постраждалі від аварії на ЧАЕС - 1 особа;

- особи віком 80 років і старші - 46 осіб;

- ветерани праці - 80 осіб;

- діти війни - 79 осіб.

Соціальними робітниками відділення здійснено 2877 відвідувань осіб, які обслуговуються та надано 9845 послуг передбачених Державним стандартом догляду вдома у відповідності до індивідуального плану надання соціальних послуг та Договору про надання соціальних послуг укладеного між Відділенням СДВ та громадянами, які обслуговуються.

Завідувач ВСДВ: Герцуський І.

Прочитано 142 разів Останнє редагування Середа, 16 жовтня 2019 09:50

ГАЛЕРЕЯ